Спортивный клуб Amatour, рад представить новое направление – спортивный праздник под ключ!

Мы предлагаем Вам организацию проведения любого уровня сложности спортивного мероприятия, а именно вы выбираете направления и вид спорта , а мы делаем подборку на наш взгляд максимально эффективных решений. Подбор правильной локации, планирование лучшего времени и даты, информационная поддержка если она необходима и конечно же наш опыт проведения более 300 турниров в разных видах спорта гарантирует Вам предсказуемый результат. В разделе Видео вы можете посмотреть уровень наших спортивных мероприятий и оценить их.

Связывайтесь с нашим менеджером и Ваши проблемы станут приятным праздником спорта, от которого вы получите море положительных эмоций и Ваши сотрудники будут довольны и мотивированны на качественную работу!

 

 

Портфолио

Организация под ключ турнира по пляжному волейболу для АПУ.

 

Командна гра: юристи мірялися силами у пляжному волейболі

 

КИЇВ – 3 серпня 2013 року. Відділення Асоціації правників України у м. Києві провело перший турнір з пляжного волейболу, поєднавши його з сімейним днем, таким чином зібравши юристів та їх сім’ї у мальовничому заміському селищі Riviera Villas.

«Дев’ять команд, більше 50 вболівальників і жодного відступника», - підбив підсумки перших зборів ініціатор турніру, голова Відділення АПУ у м. Києві, Сергій Гребенюк. Варто зазначити, що погода того дня викликала серйозне занепокоєння в організаторів турніру  - холодний ранок та дощ напередодні могли зіпсувати всі плани. Тому повна готовність команд та велика кількість вболівальників приємно здивували всіх.

А Президент АПУ Денис Бугай ще до початку турніру пообіцяв, що захід стане щорічним, і відразу запропонував колегам зарезервувати у своїх календарях першу суботу серпня для гри у волейбол. «Враховуючи успіх цієї ініціативи та інфраструктуру цього селища, наступного року ми зберемо ще більше команд та вболівальників, організуємо майданчик для дітей, пляжний відпочинок для дорослих, врешті влаштуємо масштабний сімейний день для правників та їх родин», - поділився планами очільник АПУ.

Представник генерального партнера заходу - Юридичного бюро «Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і Партнери» Маркіян Ключковський так прокоментував своє рішення взяти участь у турнірі: «Спорт завжди у нашому житті: і на роботі, адже ми маємо потужну практику спортивного права, і на дозвіллі під час різних заходів для співробітників, тож ми із задоволенням залучилися до ініціативи Асоціації та підтримали проведення заходу. Сподіваємося, волейбольний турнір стане щорічним і надалі збиратиме усе більше гравців та уболівальників!».

Загалом у турнірі взяло участь 9 команд, серед яких: Fozzy Group, «Террагоноптерус» (ЮК «Правовий Альянс» та АК «Правочин»), «VB» (ЮК «Ващенко, Бугай і Партнери»)  «ЄПАП» (ЮБ «Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і Партнери»), «Шевчук і Партнери», «AVER LEX», «єПраво», «Василь Кісіль та Партнери» та «Дерев’янчук та партнери».

Деякі команди приїхали на турнір з потужними групами підтримки. Чи не найкраще до змагань підготувалися вболівальниці команди «ЄПАП» та Fozzy Group, а останні навіть склали віршовані скоромовки.  

Гра проходила на двох полях, а суперники команд визначалися шляхом жеребкування. З кожним наступним матчем боротьба ставала все запеклішою. У півфіналі та фіналі команди боролись не на жарт, а різниця у рахунку подекуди була мінімальною.  

Врешті молоді правники з команди «єПраво» обіграли багатьох серйозних суперників та зайняли третє місце, отримавши також приз глядацьких симпатій. У фіналі зустрілися команди Fozzy Group та «Василь Кісіль та Партнери». У запеклій боротьбі команда Андрія Журжія виборола перемогу у колег із «Василь Кісіль і Партнери» та отримала кубок переможця турніру.  «Це перший турнір з волейболу і наш перший кубок. Але ми на цьому не зупинимось і заберемо з собою ще не один волейбольний трофей», - прокоментував свою перемогу командир команди Fozzy Group Андрій Журжій.   

Асоціація правників України висловлює щиру вдячність генеральному партнеру І Турніру АПУ з волейболу ЮБ «Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і Партнери» та компанії Amatour за підтримку у проведенні заходу. 

ФОТОЗВІТ